Wielka reklama za śmieszne pieniądze

Na początku jak zwykle w tym miejscu i czasie. Robercie później poznany, do temayki tempa na treningu wrócę jutro rano, dzisiaj chciałem poruszyć trochę inną sprawę. Wiadomo, że czasem poruszam na blogu tematy nie zawsze związane tylko z bieganiem.

Ostatnio na rynku medialnym jedna z czołowych energetycznych marek pokazała, jak można za stosunkowo rozsądne pieniądze zrobić ogólnopolską reklamę, która trafi do tysięcy, a co najważniejsze głęboko zapadnie im w pamięci. Cały mój wpis nawiązuje

Czytaj Dalej ->

O zdrowieniu czyli wprowadzenie do wpisu innego niż wszystkie

Dopiero wróciłem do domu. Jak pisałem rano, miałem dzisiaj bardzo ciekawy wyjazd i rozmowę na tematy sądzę, że bardzo dla nas wszystkich ważne. Najpierw zacznijmy od tego, gdzie dzisiaj byłem: http://drawno-cystersi.pl/ . Wiem w tym momencie wielu znajomych doznaje małego wstrząsu psychicznego zastawiając się, czy przypadkiem nie mam kryzysu osobowościowego. Odpowiem krótko, spędziłem w Drawnie parę godzin i ani razu nie rozmawialiśmy o kwestiach wiary. Rozmawialiśmy

Czytaj Dalej ->

Uwaga, komisariat kabluje czyli głębia i piękno polskiej mowy

Na początku zgodnie z zadami i innymi takim na tym blogu obowiązującymi. Sławku pakiety możemy odebrać teoretycznie do 10.00. My jako parkrunerzy mamy pewne fory, ale dotyczą one tych, którzy są już zapisani. Z drugiej strony, jak kapral kierownik szef wódz prowadzący oraz regulamin  mi ogłosił to do  10 będzie się jeszcze można zapisać. Po 10 jeżeli miejsca zostaną, lub ktoś nie przyjdzie, to można wbiec na jego miejsce.

Teraz tak na szybko treść komunikatu, który otrzymałem od … nie ma znaczenia Kogo. Od znajomej

Czytaj Dalej ->

Imperium kontratakuje, czyli nowa strategia Hebralife

Jak to się zmieniają metody działania i namawiania ludzi, by pojawili się gdzieś, gdzie gdyby wiedzieli o co biega nawet by nie pomyśleli, by się pokazać. Kilka dnia temu dostałem na moim profilu facebook taką wiadomość:

„….Znasz moze kogoś kto chciałby zostac Trenerem Zdrowego Stylu Zycia?….. Możliwości mamy wiele, prowadzimy fitcampy, kursy zdrowego żywienia, testy Wellness, konsultacje żywieniowe; Nasza Akademia mieści się w Poznaniu ale działamy na terenie całej Polski.)”

Muszę przyznać, ze pomyślałem o

Czytaj Dalej ->