POSIR-owi znowu z biegaczami pod rękę

Dzisiaj na Poznań Biega został udostępniony mój tekst sprzed paru dni o miejskiej koncepcji ekstra opodatkowania tuptań, które mają się odbyć nad Maltą. Pod postem rozgorzała gorąca dyskusja, gdzie parę osób zarzuciło mi, że dla szukania taniej popularności wrzucam stare teksty, a sytuacja już się jakoś wyjaśniła. Pan Piotr Myślak ( tak na marginesie nie przypominam sobie byśmy z tym Panem  byli na ty), wrzucił komentarz takiej treści: Widziałeś umowę pomiędzy organizatorem, a POSIRem?
Czytałes, czy znowu sprowadzasz czytelników na prędko na Bloga ?
POSIR “Szanowny Panie,
rzeczywiście w trakcie negocjacji pomiędzy POSiR i organizatorem imprezy pojawiła się kwota 3 tysięcy złotych. Nie wynikała ona z opłaty “za powietrze”, ale naturalnej eksploatacji obiektu, związanej między innymi z udostępnianiem toalet (zużycie wody, odprowadzanie ścieków) czy zaangażowaniem pracowników POSiR, a także udostępnianiem powierzchni reklamowej nie tylko w dni biegów.
Ostatecznie wczoraj, głównie z uwagi na społeczny charakter biegu i uczestniczące w nim dzieci z poznańskich szkół, ze strony POSiR padła propozycja podtrzymania dotychczasowej współpracy. Polega ona na udostępnianiu obiektu na zasadzie umowy barterowej, na mocy której organizator nie ponosił kosztów za wynajem.
Czekamy na informację zwrotną ze strony organizatora, ale jesteśmy dobrej myśli, że impreza w dalszym ciągu będzie się odbywać nad Maltą. “

Odpowiem krótko: tekst był wrzucony  jeszcze przed propozycją POSiR-u dotyczącą podtrzymania dotychczasowej współpracy. Wtedy także wrzuciłem go na Poznań Biega i „wisiał” on tam przez parę dni, nim został udostępniony. Dlaczego dokonano tego dopiero po wyjaśnienia sprawy i załatwienia jej po myśli nas biegających nie mam pojęcia. No, ale nie był od wrzucony post factum dla szukania taniej sensacji, tylko tak udostępniony, a on sam działał już w różnych miejscach wcześniej. Bardzo się cieszę, że sprawa jest tak bliskiego ku obopólnej radości załatwienia. Wierze, że tak będzie, bo w końcu Poznań to miasto, gdzie biegających dostatek i warto biec z nimi pod rękę. Czy jutro bieg się odbędzie? Zapewne parę osób się wybierze i ktoś na pewno pobiegnie.


4
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
醫學美容 ORION擊退紅血管 cosmedicbook
Gość

Restylane乃一系列用於美顏的長效透明質酸產品。 Restylane療程能有效撫平皺紋、美化臉型輪廓及唇部,並可改善膚質及肌膚的彈性。Restylane透明質酸作用原理 Restylane透明質酸均以非動物來源的透明質酸作為原料,獨有的NASHA™專利技術研製而成。微量Restylane透明質酸凝膠到皮膚中,可以讓您的面部肌膚恢復豐盈飽滿。 Restylane透明質酸中的透明質酸與人體內的天然透明質酸十分相似,使用前無需進行皮膚測試,引起過敏反應的機率亦極低。

3合1超聲波
Gość

TULIP HIFU療程屬非侵入性及非手術的緊膚修身治療,獲歐盟CE、韓國KFDA、GMP、ISO9001、ISO13485等認證,安全可靠。 Tulip的DUAL HIFU精細技術,對面部和眼部治療特別有效;另外,TULIP FB有的13mm及7mm STAMP蓋印式治HIFU治療頭設計,眼、面以外部位,同時具「造身」效果。TULIP【DUAL HIFU高能量聚焦超聲波平台】【特點】- 非手術、非侵入性緊膚治療- 適用於任何膚色肌膚- 治療更精確、更安全- 備有7mm及13mm治療頭,可收緊腹部、臀部、手臂等鬆弛肌膚 【治療目的】- 緊緻肌膚- 提升輪廓- 減淡皺紋- 重塑輪廓線條- 嫩膚亮肌- 提升下垂眼部- 重塑身體線條 (用於7mm/13mm修身治療頭)- 重點減少脂肪細胞 (用於7mm/13mm修身治療頭)

回覆客戶查詢
Gość

系統整合

~Maciek
Gość
~Maciek

Póki co sprawa nie jest jednak załatwiona. Bo na tę chwilę brak informacji, że bieg w najbliższą sobotę czyli jutro, się odbędzie. Piłeczka jest po stronie organizatora, ale czy zdoła zmobilizować się do jutra. Poza tym można spodziewać się mniejszej frekwencji w związku z wcześniejszą informacją że biegu nie będzie. Możemy oczywiście przyjść jutro nad Maltę na własne ryzyko i ewentualnie pobiec sobie wokół jeziora, czy to w imprezie, czy bez niej. Dla mnie niesmak pozostaje po tej sytuacji.