Buńczuczność i pycha naszych komentatorów ukarana,

Wybaczcie, ale nie mogę się powstrzymać. Jak parę razy zdarzyło mi się napisać, że nasi komentatorzy kpili z losu i możliwości innych zawodników wieszając medale na szyjach naszych zawodników długo przed zawodami. Tak też było, a może szczególnie w czasie tegorocznych Mistrzostw Świata. Od przedwczoraj głosili wszem i wobec, że mamy medale pewne. Jak ich słuchałem, to odnosiłem wrażenie, że buńczuczność i pycha z ich ust płynąca zostanie ukarana. Muszę przyznać, że nie dało się tego słuchać i w pewnym momencie wydało mi się, że słyszę w duchu głos losu: „ przesadzacie panowie, nie drażnijcie mnie”.

No i dzisiaj jak wielu z nas siadłem przed telewizorem czekając z niecierpliwością na konkurs. I znowu nasi komentatorzy: „ jesteśmy najlepsi”, „ mamy taką moc”, „ medale pewne, jak nie jeden, to drugi, albo trzeci, a zawsze czwarty”. Muszę przyznać, że aż nóż mi się kieszeni otwierał, kiedy tego słuchałem. No, ale z każdym kolejnym skokiem naszych zawodników ten napompowany do granic możliwości balon zaczął powoli puszczać powietrze. Po pierwszej serii jeszcze starali się dopompować, że wierzymy, że damy radę, że będzie medal, może już nie złoty, ale Kamil może, potrafi i przeskoczyć. No i stało się napompowany balon pękł. Napiszę krótko: nie mam nic przeciwko naszym zawodnikom. Skakali tak dobrze, jak dzisiaj się dało i dali z siebie wszystko. Tyle, że inni mieli więcej pary i wyskoczyło im lepiej. Mam może nie żal, ale dziwne przeczucie, że ta pycha i buńczuczność naszych komentatorów, została przez los niestety słusznie ukarana. Szkoda tylko, że odbiło się to na naszych zawodnikach. No, ale nie oni tworzą obraz przed losem tylko nasi komentatorzy. A los lubi pokorę i szacunek, czego naszym komentatorom brakuje.  No i taka kara ich spotkała.

Skoki to jest taka dyscyplina, w której tak naprawdę jest kilkunastu zawodników którzy mogą stanąć na podium. Wszystko zależy od dnia, nastroju, szczęścia i tego czegoś nieznanego. Dlatego panowie komentatorzy nauczcie się pokory, zanim znowu spieprzycie naszym zawodnikom kolejne zawody. Najbardziej mnie ubawił jeden podsumowujący komentarz jednego z naszych prowadzących: “winni są nasi zawodnicy, bo tak dobrze wczoraj i przedwczoraj skakali, że rozbudzili takie nadzieje”. Nasi zawodnicy zawsze skaczą na maksimum swoich możliwości. Tyle, że inni jak widać skakali luźniej, albo waszym komentatorskim wybaczcie za szczerość “pieprzeniem” sprowokowaliście los, by pokazać, a wcale tak nie jest. Jak szukamy winnych, to winni są prowadzący zawody komentatorzy. I krótka porada. Więcej pokory na przyszłość, bo los lubi pokornych, Taki jest wynik tych Waszych panowie stwierdzeń w stylu: nasi zawodnicy zmiażdżyli, rozbili, zdeptali, przeskoczyli i inne takie. Przykre tylko, że złośliwość losu musiała dotknąć naszych wspaniałych skoczków.


34
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Everton tr?ja
Gość

Thanks a ton for sharing this fantastic web-site.

Schalke 04 fußballtrikots
Gość

I am sure this piece of writing has touched all the internet visitors, its really really fastidious article on building up new website.

Schalke 04 fußballtrikots

maglie calcio
Gość

You’re a very useful website; couldn’t make it without ya!

人魚線
Gość

輕盈且豐富的泡沫,能清爽去除髒污與皮脂,洗出紋理細緻的潔淨肌膚。

醫學美容 全港首部 Venus Fiore閨密儀 RF射頻 私密緊緻療程
Gość

TULIP HIFU療程屬非侵入性及非手術的緊膚修身治療,獲歐盟CE、韓國KFDA、GMP、ISO9001、ISO13485等認證,安全可靠。 Tulip的DUAL HIFU精細技術,對面部和眼部治療特別有效;另外,TULIP FB有的13mm及7mm STAMP蓋印式治HIFU治療頭設計,眼、面以外部位,同時具「造身」效果。TULIP【DUAL HIFU高能量聚焦超聲波平台】【特點】- 非手術、非侵入性緊膚治療- 適用於任何膚色肌膚- 治療更精確、更安全- 備有7mm及13mm治療頭,可收緊腹部、臀部、手臂等鬆弛肌膚 【治療目的】- 緊緻肌膚- 提升輪廓- 減淡皺紋- 重塑輪廓線條- 嫩膚亮肌- 提升下垂眼部- 重塑身體線條 (用於7mm/13mm修身治療頭)- 重點減少脂肪細胞 (用於7mm/13mm修身治療頭)

美甲師
Gość

CLINIQUE 倩碧線上購物官網。瀏覽Clinique倩碧官方網站,了解更多線上購物、護膚、彩粧、香氛及禮品詳情。通過過敏性測試,百分百不含香料。

Wealth Link Credit 富通信貸 » 關於富通
Gość

除一般大型屋苑外,村屋、丁屋、唐樓、附有租約之物業、車位、工商樓宇及舖位等均接受按揭申請,亦接受高樓齡物業的按揭申請。

Maglia Del barcellona
Gość

Good response in return of this question with solid arguments and describing everything concerning that.

Maglia Del barcellona

Arsenal drakt
Gość

When someone writes an paragraph he/she maintains the idea of a user in his/her mind that how a
user can be aware of it. So that’s why this piece of writing
is great. Thanks!

Arsenal drakt

Napoli ny trøje
Gość

Do you have a spam issue on this website; I also am a blogger, and I was wondering your situation; many of us
have created some nice methods and we are looking to swap solutions with other folks, be sure to shoot me an e-mail if interested.

Napoli ny trøje

magliette Bayern Munchen
Gość

It’s very effortless to find out any topic on web as compared to textbooks, as I found this piece of writing
at this site.

magliette Bayern Munchen

Bayer Leverkusen tröja
Gość

Thanks for ones marvelous posting! I really enjoyed reading it, you’re a great author.I will make certain to bookmark your blog and will often come back later in life.
I want to encourage continue your great job, have a nice
morning!

Bayer Leverkusen tröja

AC Milan tröja 2018
Gość

Thanks! It a terrific webpage!

Maglie Calcio a poco prezzo
Gość

So interesting….looking frontward to coming back again.

maglie calcio
Gość

Wow this is a good web-site.

Magliette Calcio Poco Prezzo
Gość

say thanks to a lot for your website it helps a lot.

fotbollströjor med eget tryck
Gość

I treasure the information on your internet site. Thanks a bunch.

fotballdrakter barn
Gość

Appreciate it! This is definitely an superb web site!

fodboldtrøjer børn
Gość

I delight in the knowledge on your web site. Thanks for your time.

nuove maglie calcio
Gość

Wow, attractive portal. Thnx …

fotbollströja
Gość

Appreciate it! It a great webpage.

magliette calcio poco prezzo
Gość

Thanks! This a astounding internet site.

fodboldtrøjer børn
Gość

Just simply desired to tell you Now i am relieved that i stumbled on your site.|

fotballdrakter barn
Gość

I appreciate looking at your website. Appreciate it!

Fotbollströjor
Gość

I appreciate reading your site. Thank you so much!

Arsenal Trøjer
Gość

You’ve awesome info at this point.

Maglia AC Milan Poco Prezzo
Gość

Incredibly user friendly site. Astounding info readily available on couple of gos to.

fotbolldrakter
Gość

Wow cuz this is very helpful work! Congrats and keep it up.

醫學美容 Derma Veil 童顏針 cosmedicbook
Gość

Venus Legacy™是第一個,也是唯一一個得到美國食品藥品監督管理局批准,利用4D™技術結合多極射頻(RF)、磁力脈衝、變量脈衝VariPulse™技術(VP)和實時熱力反饋的設備,這使Venus Legacy™能夠提供一個既安全又無痛的療程,並取得理想效果。Venus Legacy™的療程為所有類型的肌膚提供一個100安全和無痛的美容過程,並針對面部、頸部及身體各處,提供以下即時和持久的效果 非手術塑型 減少橙皮紋 減少皺紋 減少皮下脂肪 收緊肌膚

Maglia Napoli Poco Prezzo
Gość

Keep up the excellent work !! Lovin’ it!

Atletico Madrid Drakt
Gość

Great website! It looks extremely good! Sustain the excellent work!

Manchester United Tröjor
Gość

Many thanks very practical. Will certainly share website with my buddies.

fodboldtrøjer børn
Gość

Wow, gorgeous website. Thnx …

關於Bizonrails
Gość

互動性影片