Nocne bieganie po Cytadeli,

Do biegowej mapie poznańskich organizatorów od jakiegoś czasu z coraz większymi sukcesami pojawia się kolejny gracz, czyli Robert dłużej znany. Może nie organizuje od tuptających wydarzeń zbyt często, ale jak już robi, to z rozmachem i w taki sposób, że innym Orgom szczęki opadają, gdyż jak można robić coś bez kasy. A okazuje się, że można i do tego zrobić to tak, że inni mogliby się uczyć. Idealnym przykładem był Bieg  Powstania Wielkopolskiego w rok z haczykiem temu, gdzie wszystko było tak zorganizowane, że nie tylko mucha nie siadała.

W zeszłym roku Robert zorganizował dwa razy biegi z nowej rodziny na tuptajacym rynku, czyli Cytadela by night, a w tym roku nie zamierza poprzestawać w swojej przepełnionej altruizmem i profesjonalizmem działalności biegowej:

„Zapraszamy na trzeci bezpłatny bieg z cyklu Cytadela by Night!!!

Termin trzeciego biegu to 28 lutego wtorek start punktualnie o godz. 20:00.

Do wyboru dystans 5 km oraz 10 km. Biegi bezpłatne, z profesjonalnym pomiarem czasu. Na mecie jak zwykle gorąca herbata i może coś słodkiego.

UWAGA!!! Warunkiem odbycia się dystansu 10 km jest zgłoszenie chęci pokonania tego dystansu przez minimum 30 osób!!!

Biegamy na poznańskiej Cytadeli. Wstępnie spotykamy się w miejscu startu biegów parkrun i bieg odbywa się identycznie jak przy poprzednich dwóch edycjach. W przypadku zmian poinformujemy o tym na stronie wydarzenia.

Po biegu szczegółowe wyniki zostaną opracowane i opublikowane na profilu.”

Podam już teraz orientacyjne wstępne terminy kolejnych biegów z cyklu Cytadela by Night w najbliższych miesiącach, tak żeby każdy mógł sobie zaplanować obecność na Cytadeli we wtorkowe wieczory:

– 28 lutego godz. 20:00 – to już teraz!!! zapraszamy Was w ten wtorek

– 7 marca – idealna rozgrzewka przed sobotnią Maniacka Dziesiątka

– 11 kwietnia – idealna rozgrzewka przed Świętami Wielkanocnymi

– 23 maja

– 20 czerwca

Wpisujemy te daty do kalendarzy!!!

Może i wtorek wieczorową porą dla wielu z nas nie wydaje się fajnym terminem i w wielu przypadkach może się zdarzyć, że koliduje z różnymi zadaniami, ale jak czas się znajdzie, to nic tylko na Cytadelę.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o