Wyścigowa aplikacja biegowa

10. stycznia 2018 Uncategorized 0

Dostałem dzisiaj bardzo ciekawy komentarz pod jednym z moich starszych wpisów:Cześć,tutaj autor Pace Controla i znów ośmielam się napisać na tej stronie. Co jakiś czas wciąż śledzę tego bloga i nawet się nie pogubiłem przy okazji niedawnych przenosin strony. Mam tylko nadzieję, że mój wpis zostanie zauważony mimo, że dodaję komentarz do bardzo starego posta.

Chciałbym zwrócić uwagę Twoją i Twoich czytelników na nową funkcję, którą dodałem do aplikacji, a której nie widziałem nigdzie indziej. Wypróbowałem ją kilkukrotnie z różnymi biegającymi kolegami i za każdym razem dawała nam niesamowitą frajdę. Chodzi o możliwość odbycia zdalnego wyścigu w czasie rzeczywistym, tzn. Ty i kolega/koleżanka, choćbyście byli na dwóch różnych krańcach świata (byle był tam Internet) umawiacie się na tę samą godzinę na wyścig, wychodzicie każde z Was na swoją ulubioną trasę biegową, uruchamiacie Pace Controla, kilka chwil na konfigurację i zaraz startuje odliczanie i słyszycie sygnał do startu. W tym momencie zaczynacie się ścigać. Każde z Was na bieżąco dostaje informacje o tym, jak idzie przeciwnikowi (dzięki temu adrenalina pulsuje w żyłach). A jak dobiegacie do mety, to aplikacja ogłasza zwycięzcę.

Znów proszę Cię o pomoc w przekazaniu czytelnikom tej informacji. Pace Controla rozwijam hobbystycznie po pracy, nie jestem firmą z budżetami “pod marketing”, więc mogę się tylko wspomagać pomocą środowiska biegowego w szerzeniu informacji o appce. Aplikacja oczywiście wciąż jest całkowicie darmowa i szczerze namawiam, żeby ośmielić się z niej skorzystać. Zdalny wyścig jest tego warty. Więcej informacji o zdalnym wyścigu znajdziecie tutaj: http://pacecontrol.pbksoft.com/pl/remote-race.html  Podobnie jak autor aplikacji także prowadzę mojego bloga czysto hobbystycznie, dlatego z największą przyjemnością wrzucam informację o kolejnej możliwości zwiększenia atrakcyjności naszego radosnego, amatorskiego tup, tup. Możliwosć takiego zdalnego wyścigu ma w sobie niewątpliwy urok i nadaje lubiącym ścigać się biegającym pewną niewątpliwą wartość dodaną, z której w moim amatorskim odczuciu warto skorzystać. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś lubi się ścigać i gonić kogoś, lub przed kimś uciekać. 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.