Czas odrobić biegowe zaległości.

Ostatnie dwa dni, co z pewnym zawstydzeniem muszę przyznać, były pozbawione biegania. Od piątku do soboty mieliśmy naszą wewnętrzną tym razem imprezę integracyjną. Do samej imprezy zapewne jeszcze w przyszłym tygodniu w jakimś tekście wrócę, natomiast dzisiaj chciałem się zatrzymać na ścisłej tematyce mojego bloga, czyli o bieganiu. 

Niestety ostatnie dwa dni z przedstawionego powyżej powodu, to była biegowa pustynia. Oznacza to, że ani w piątek ( co akurat normalne, bo zawsze mam  w piątek dzień pozbawiony biegania), jak i sobota ( tu już problem, bo i parkrun i zwykłe treningowe bieganie szlag trafił) były pozbawione mojej ulubionej pasji. Jak wspomniałem, szczególnie boli mnie brak parkrun, gdyż  Grzesiu goniący mnie pod wzgędem ilości startów zapewne opija radośnie kolejny nadgoniony bieg. No, ale jak się nie ma tego co się lubi dnia jednego, to trzeba nadrobić biegowe zaległości dnia drugiego. Dlatego dzisiaj spróbuję tak zrobić, aby chociaż kilometrowo nadrobić wczoraj i dołożyć do tego swoje. . Oznacza to jedno: trzeba pobiec i za dzisiaj i za wczoraj. Dlatego zaraz ruszam w miasto i niech się dzieje wola trasy, pobiegamy kilometrasy. Mam nadzieję, że zrozumiale to wyjaśniłem. Zobaczymy co dzisiaj potuptam. Spróbuję moją ostatnią ulubioną trasą czy do pracy i z powrotem, tyle że jednym ciągiem bez zatrzymania. Trasę tę można oreślić krótko: tam i z powrotem, bez robienia taj bardzo lubianych kółek. W końcu jak Hobbit mógł tam i z powrotem, to ja tym bardziej. Takie lekkie nawiązanie do klasyki dzięki odrabianiu biegowych zaległości Ile ich dzisiaj będzie na razie wolę nie wyrokować, ale w minimum naście celuję. Fajnie, gdyby się udało dobiec do dzieścia, ale lekko nie będzie. Tyle, że nikt nie mówił, że będzie lekko. Swoje wybiegać trzeba. Pisać można i zapowiadać wszytko, a i tak endomondo w ramach pomocy mierzonej kilometrami moje założenia brutalnie zweryfikuje. Na razie treba się zebrać, kończyć skrobanie i wziąć się za bieganie. 


3
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
隆鼻穿出
Gość

含藥化妝品配方能去角質、去除導致痘痘的多餘油脂。

3選2
Gość

介紹EXCIA肌膚保養系列。

GPNowak
Gość
GPNowak

Póki co nie ma co opijać, zresztą w pażdzierniku napewno opuszczę minimum 2 parkruny ( 13 i 27.10 ) . W tą sobotę mam nadzieję jesteś ?