Gdzie znaleźć oryginalny, ale i niedrogi prezent?

 

Wielu z nas zapewne czasem dopada pewna taka typowa rozterka. Chcemy kupić komuś bliskiemu, a może znajomemu, czy komukolwiek z jakiegoś nam znanego powodu jakiś fajny, oryginalny i w rozsądnych pieniądzach prezent. Ostatnio szukałem coś na 40 urodziny  i zupełnym przypadkiem trafiłem na stronę: https://mygiftdna.pl/ . Wśród wielu kategorii trafiłem właśnie na taką, która mi odpowiadała czyli https://mygiftdna.pl/Prezent-Na-40-Urodziny . Kiedy zanurzyłem się w prezentację rozwiązań, to nawet poczułem ból głowy, co tutaj wybrać. Bardzo podobały mi się opisane, a w zasadzie imiennie dopasowane poduszki, zdjęcia w różnych gazetach, skrzynki z różnymi  alkoholami indywidualnie dopasowane do wybranego imienia, obrazy na płótnie, opisane imiennie kufle do piwa, noże, portfele, mapy i wiele, wiele innych.

Ja jednak szukając prezentu szukałem czegoś bardziej praktycznego, a że noża wolałem nie, dlatego zdecydowałem się na oryginalny, grawerowany pendrive. https://mygiftdna.pl/pendrive/projekt-wlasny Pomyślałem sobie także, że dlaczego nie zaszaleć i nie zamówić od razu dla całej rodzinki. I tak też zrobiłem, czego dowodem jest zdjęcie zamieszczone nad tym wpisem na wszystkich portalach, gdzie blog biegacza amatora ma swoje gniazdko. Co prawda bardzo mnie korcił obraz  na płótnie, obramowana okładka Fashion Way, poduszka, ewentualnie koc z usypiającym napisem, ale także skrzynka na wino, oryginalnie opisana deska do krojenia, czy dzbanek z napisem Queen of This House połączone z tym imieniem, które nam pasuje. No, ale na wszystko jeszcze przyjdzie czas, uroczystości przed nami sporo. W każdym razie moje zamówienie wyglądało następująco

Jak dla mnie to gdzieś mi się rzuciła okładka magazynu dla biegaczy ze zdjęciem na okładce i bardzo motywującym napisem, ale w końcu ja taki cichy, skromny i pokornego serca pełen, że chyba nie wypada. W każdym razie mogę napisać, że propozycja na oryginalne prezenty super, a do tego jeszcze w naprawdę rozsądnych widełkach cenowych. Już nawet tworzą mi się interesujące wizje pomysłów na różne rodzinne wydarzenia do końca roku, a nawet o dzień dłużej. Oferta jest taka szeroka, że na wszystkie okoliczności świętowania z pewnością mi wystarczy. Dlatego podsumowując mogę zakończyć, że problem prezentów dla wszystkich krewnych i znajomych Królika chyba już się zakończył. A to oznacza, że duży kamień z serca spada, a huk po tym upadku echem po całym mieście się rozniesie.

P


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o