Dzikie dzików bieganie

Wczoraj dotarła do mnie na skrzynkę email relacja z Hunt Run Festival. Jak podaje Organizator: ”Już jest! Długo wyczekiwany film z Hunt Run Festivalu 2019 wyszedł wczoraj na youtube :-). W tym roku wraz z ekipą Terenwizji postaraliśmy się o coś wyjątkowego i zupełnie nowego. Podziękowania również należą się Kotelnicy, która mocno poprarła projekt tego filmu. Jest to zupełnie inny film niż poprzednie i ma swoją magię.Przy okazji przekazuje dużo wartości.”

Muszę przyznać, że sam film z wyjątkową więc narracją (ciekawe, kto zgadnie czyją) robi wrażenie. Jak mam być szczery mam poważne wątpliwości, czy jest to wyzwanie dla mnie, bo raczej jestem cichym, skromnym i pokornym tradycjonalistą, jednak z racji takiej, a nie innej tematyki bloga uważam, że powinienem taką właśnie relację u siebie zamieścić. Jest to z pewnością super wyzwanie i przygoda. Jak ktoś poczuje wenę biegową do takiego wyzwania, to nic tylko w przyszłym roku dziko biegać w dzikim tłumie. Ma to z pewnością w  sobie duży urok. Jak napisałem, mimo ze mam wątpliwości co do swojego udziału w dzikiej imprezie, to jednak z całego serca jej kibicuję. Nie muszę być w końcu dziki i dziko zerkać, by dzikowe klimaty z całego serca wspierać. I tak właśnie ze mną jest.

Tak więc dziki jestem z Wami, mimo że sami zbyt dziki nie jestem. No, ale jak to klasyk powiadał, ktoś nie może być dziki, aby dziki mógł być ktoś inny. W końcu za dużo dzików w stadzie może zabrać urok dzikości. A ja dziki szczerze podziwiam i im kibicuje cicho, skromnie i pokornie tuptając po swoich trasach. Niech dzika moc Was nie opuszcza, a dzikie imprezy z roku na rok większą watahę niech przyciągają. Byle na szable się nie zaczęli brać, co u prawdziwych dzików czasem się zdarza. Ale racicami przed startem przebierać możecie. I takiej wizji się trzymajmy a za rok dalsze dzikie ścieżki niech będą Wam otworem. Tak na marginesie przypomina mi się pewna inna klasyka: ” jestem dzikiem, jestem dzikiem”. Ciekawe czy ktoś skojarzy skąd i gdzie to leciało…


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o