Półmaratońskie propozycje wyjazdowe

Tak na szybko, gdyż mam ciekawe, jak mi się zdaje propozycje wyjazdowe do Trzemeszna oraz już na zaś, tak profilaktycznie przyszłociowo do Grodziska.

W przypadku Trzemeszna mamy do dyspozycji autokar 30 osobowy ( ten sam, którym jechaliśmy w zeszłym roku do Grodziska, czyli poziom godny) za całkiem przyzwoitą cenę 27 PLN od osoby. Czyli jeżeli wpisowe obecnie ciągle jest na poziomie 30 PLN i dodamy do tego transport, to koszt półmaratonu w wersji niemal pełnej wyniesie 57 PLN z dowozem na miejsce i odwiezieniem do miejsca zbiórki. No jedynie, to należy dotrzeć do tego właśnie miejsca. Jest i tutaj rada: zrobimy zbiórki w dwóch, trzech miejscach, żeby było dla każdego względnie blisko. Ale to jeszcze temat do ustalenia. Na razie robię listę i jak będzie grupa chętna rozpoczniemy proces zapisowo-rezerwacyjny. Na razie do przedumania, przeanalizowania i podjęcia ostatecznej decyzji.

W przypadku Grodziska mamy do dyspozycji 2 autokary. Jeden mniejszy, czyli ta sama 30-stka co do Trzemeszna za cenę o złotówkę niższą, czyli 26 PLN od osoby, Jest kawałek bliżej, wiec cena ciut niższa. Natomiast rewelacyjna jest oferta na autobus 52 osobowy. Jeżeli zbierzemy taką grupę to cena od osoby wyniesie 21 PLN. Czyli przy cenie na półmaraton w pierwszej od 1 marca obowiązującej stawce 60 PLN całość wyniesie nas 86 lub 81 PLN. No, ale to jest Grodzisk jak rano pisałem. Bieg o magii, z którą trudno się innym równać. Dlatego cena wpisowego jest wyższa niż wpisowe z dowozem w przypadku Trzemeszna.

Na razie krótkie pytanie: są chętni, robimy listę? Na to pytanie niech każdy sam sobie odpowie. A może ktoś jeszcze dojdzie do wniosku, ze dlaczego nie wybrać się do Trzemeszna? Może być tam naprawdę fajny bieg.

Przypominam na wszelki wypadek fragment mojego wpisu z 12 lutego:

“Skontaktowałem się z panią Edytą Koperską- przedstawicielem Organizatora ( półmaratonu w Trzemesznie – przypomnienie autora)  i muszę przyznać, ze to co usłyszałem zrobiło na mnie wielkie, a do tego wyjątkowo pozytywne wrażenie. Biegniemy na granicy dwóch województw. Start jest w Mogilnie, czyli województwie Kujawsko- Pomorskim i biegniemy do Trzemeszna,  czyli do naszej rodzimej Wielkopolski. Weryfikacja jest albo w Trzemesznie, albo w Mogilnie. Ci, którzy zdecydują się przyjechać na początek do Trzemeszna, gdzie będzie oficjalne rozpoczęcie imprezy mają zagwarantowany transport autokarami na start do Mogilna. Oczywiście w cenie pakietu W pakiecie mamy jeszcze dodatkowo koszulkę, medal, konsumpcję i może jakąś niespodziankę. I wiecie co Wam powiem? Już się zapisałem.  Nawet już widziałem siebie na liście. A co mi tam. Czuje ogień w duszy, który już mnie rozpalać zaczyna. Co do limitu zawodników, Na razie jest ustalony na poziomie 500 osób, ale jak będzie potrzeba, to może ewentualnie zostać zwiększony. Gdyż na razie zapowiada się bardzo sympatyczna, ale jakby nie patrząc bardzo kameralna biegowa impreza.”

Wracając do samego transportu. Jestem otwarty na wszystkie propozycje. Jeżeli ktoś ma jeszcze lepszą finansową ofertę, to oczywiście będę ją wspierał. Gdyż nie ważne kto, ale ważne co nam jako biegaczom się proponuje. A ja zawsze będę wspierał takich jak ja amatorsko tuptających. Podaję maila na wypadek, kiedy ktoś zechce zarezerwować miejsce: kempinskipawel@wp.pl . Zapraszam zarówno wszystkich chętnych na wyjazd, jak i tych co mają nowe pomysły.


2
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
~Robert
Gość

Zacząłem się poważnie zastanawiać nad tym Trzemesznem 3 maja 😉

~michu77
Gość
~michu77

Kurcze, w tym roku Grodzisk koliduje ze sztafetą XLPL Ekiden na Malcie – a podejrzewam, że moja firma będzie chciała wystawić sztafetę.

Coś nowego 4,5km przełajów – https://www.facebook.com/events/719584468158443/?ref_newsfeed_story_type=regular