Nowy tydzień z grudniowymi planami

Na początku, jak to na początku, czyli wiadomo co biega. Robercie krócej znany widzę, że się zgadzamy co do scenariusza naszej ostatniej drogi. Ty także planujesz, by ostatni bieg był pozbawiony opłaty startowej? Ja nawet nie jestem zwolennikiem zrywania i niszczenia kwiatów. Bo po co mają więdnąć na grobie? Ani to miłe, ani przyjemne.  A podejrzewam, że mi będzie to zupełnie obojętne, czy kwiaty na moim grobie będą czy nie. Masz rację, że nie wiemy jak sytuacja  z moim biegiem pogrzebowym się rozwinie i czy nie tylko duchowych sponsorów znajdę. Co do Twojej córy, to dała Tobie możliwość na “machnięcie” życiówki, a sama stałą dzielnie na wolontariacie. To się nazywa wyczucie sytuacji. Marku dzięki za zwrócenie uwagi o tak dla nas biegaczy wyjątkowo bolesnym zamachu podczas maratonu w Bostonie. Robercie dłużej znany, pisałem, ze mój bieg pogrzebowy ma być w formie towarzyskiej jako parkrun cmentarny i w tej sytuacji, pakiet podobny jak w podczas normalnego parkrun. Piotrze, generalnie nie mieszam biegania z innymi tematami, ale czasem trzeba wrócić do spraw codziennych, gdyż w końcu nie samym bieganiem człowiek żyje. Dlatego raz na jakiś czas przebiegam w inne obszary.

No i przybiegł nowy tydzień. Ten, podobnie jak i przyszły pod względem biegowym będzie spokojny i całkowicie pozbawiony tuptającego szału.  Zgodnie z moją rozpiską treningową, ten miesiąc na luźnym roztrenowaniu. Sporo rozciągania, trochę biegania i tak ten miesiąc trwa i trwa. Nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że Bieg Niepodległości w Obornikach stanowił ostatni płatny tegoroczny występ. A tu okazało się, że nie do końca bo jakiś czas temu zapisałem się na Bieg Mikołajkowy.

http://www.biegmikolajkowypoznan.pl/

I to chyba będzie mój ostatni oficjalny bieg tegoroczny. Myślę, tylko jak to zgrać mądrze z parkrun, bo to także będzie sobota. No, ale tam bieg się zaczyna, a odbiór pakietów jest do 11.15. Czyli jeżeli o 9 rano parkrun w wersji treningowej, potem szybki przeskok nad Jezioro Strzeszyńskie i będzie można wszystko fajnie zgrać. Oczywiście parkrun w wersji treningowej na luzie, a potem  w Biegu Mikołajkowym pełen gaz. Już w tym roku taką akcję robiliśmy, więc nie powinno być z tym problemu. A może ktoś jeszcze z naszej parkrun braci lub sióstr się ze mną wybierze? Będzie mi bardzo miło. No i co już dodatkowo wzbudza chęć wzięcia to udziału, to fakt, że część z zapłaconej kwoty zostanie przekazana Domu Dziecka w Wągrowcu. Czyli dodatkowo akcent charytatywny.

No i jeszcze jedna propozycja grudniowa została mi przypomniana w sobotę, przez jedną z naszych parkrun biegaczek. . I ona mi przypomniała, że 27 grudnia odbędzie się nad Maltą Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy im Ryszarda Burgiela. I tu także może być powtórka z rozrywki, gdyż bieg się zaczyna o 12.05. W tym dniu ma się także odbyć wyjątkowo Parkrun na Cytadeli ( zresztą także wyjątkowy, gdyż połączony ze świętowaniem wybuchu Powstania Wielkopolskiego), więc znowu będzie można oba tuptania fajnie połączyć. Ale jeszcze nie wiem czy się na Maltę zdecyduję. W tym tygodniu jednak taką czy inną decyzję podejmę. W końcu w zeszłym roku biegłem w tym biegu i było super. A czy w tym roku? Zobaczymy, jak to będzie.  Jeżeli kogoś ten temat zainteresował:

http://wtkkf.pl/

Jest to bez wątpienia bieg wyjątkowy, jeden z dwóch  najstarszych rozgrywanych w naszym mieście, który zaczął swoją historię na długo zanim obecne pozytywne biegowe szaleństwo zapanowało w naszym regionie. Drugim jest bieg organizowany przez tego samego organizatora, czyli Bieg Rekreacyjny im Henryka Brauna. Oba biegi mają już ponad 30-sto letnią tradycję. Więc jest powód by z podziwem i szacunkiem głowę pochylić, a i jak będzie okazja, nogi trochę powyciągać.

Tyle, że potem na początku stycznia Dycha z Obkładem, czyli znowu będzie mój biegowy Paryż – Dakar, podobnie, jak w zeszłym roku. A tam już jestem zapisany. No, ale jeszcze przemyślę zagadnienie.


8
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
美男
Gość

乳頭縮小手術

4d埋線拉皮
Gość

介紹彩粧系列。

醫學美容 獨家IELLIOS療程 cosmedicbook
Gość

CO2激光(CO2 laser / 二氧化碳激光)的波長是10600nm,照射到皮膚上會被皮膚的水份吸收,瞬間將皮膚有問題的組織氣化。CO2激光可以用來消除各種皮膚問題包括疣、癦、痣、脂溢性角化、粉刺和汗管瘤等。當治療後,您的皮膚需要5至10天時間復原。期間保持傷口清潔便可。優點:CO2激光所切割的深度比刮除術較深,亦較精準。可以處理較深層的皮膚問題,例如去除癦、油脂粒、肉粒、疣、珍珠疣、角質增生等。其復原亦較快,減少留下疤痕的機會。它最大的優點在於,能夠進一步減少激光治療過程當中的熱損傷反應,提升了激光治療的安全性,治療過程中幾乎沒有疼痛感

M22彩光
Gość

FineScan 會在肌膚上製造數以千計的細小深入傷口,即所謂的顯微加熱區(microthermal zone),但要確保每次治療時皆有部份組織不受能量影響,於是,每一個顯微加熱區的作用雖然強烈而明顯,但周圍都包覆著正常且結構完整的皮膚組織,使傷口能在短時間內癒合,並替換之前有缺陷的受損組織。Finescan不僅可讓表皮新生,更可促進深層膠原再生,從內而外徹底喚醒細胞,瞬時找回年輕時的肌膚狀態。憑藉最新的雙軸技術,FINESCAN 6可治療 – 面部 – 頸部 – 暗瘡凹凸洞 – 增生性疤痕

~Agnes
Gość
~Agnes

A ja przyjadę zrobić Wam zdjęcia 🙂

~Przemo
Gość
~Przemo

Na Bieg mikołajkowy w Strzeszynku Marta i ja wybieramy się również. Parkrun i krótszy dystans w formie treningowej, bo dzień później połóweczka w Toruniu

~Robert
Gość

Ja również będę nad Strzeszynkiem, wraz z dziećmi na biegach dla nich, a potem dyszka!

~Robert_II
Gość
~Robert_II

Przemo, to że biegniecie jest pewne jak 2 razy 2 🙂
Zdecydowanie łatwiejszym zadaniem jest znaleźć bieg, w którym WY nie biegniecie 🙂