No to ruszam do Krakowa

Na początku jak zwykle w tym miejscu i czasie. Macieju masz rację, wyprawy biegowe są kosztowne, ale każda pasja się wiąże z takim czy innym wydatkiem. No  chyba, że dla kogoś pasją jest oglądanie samochodów z okna swojego domu. Też jest jakaś opcja.

Były w tym tygodniu zawirowania, załamania, wątpliwości, istny wodospad wahań nad którym szalał wicher biegowej namiętności próbując pobudzić to co zasnęło. No i wczoraj nabiegło moje drugie biegowe ja i walnęło mnie młotem pneumatycznym zwalając moje racjonalne ja pod stół. No więc pojechałem, kupiłem bilet i w sobotę rano zerwałem się, by zaraz ruszyć do Krakowa. Piszę te słowa a w duszy płoną pożary podniecenia, pożądania, ale połączonego z obawą i nawet pewnym lękiem.  No i oczywiście z szacunkiem dla dystansu, który przed nami jutro się objawi. Tak sobie myślę, że chyba mi odbiło. Jak wiem, że pakiet był już opłacony i trudno było nie pojechać. No więc pojadę, ale co się stanie na trasie? Obecnie nie mam pojęcia.

Zgodnie z otrzymanym od Andrzeja zaleceniem mam się trzymać baloników na 4 godziny i biec tak długo jak się da. I myślę, ze to rozsądna strategia. Biegniemy jutro tak długo jak się da i mam nadzieję, że bez problemu do mety wszyscy dotrzemy. Pięknej pogody, pełni biegowych wrażeń i niech kontuzje omijają nas szerokim łukiem. Tego nam wszystkim jutro życzę. No tuptająca ekipo z kim się jutro w Krakowie jak nie fizycznie, to chociaż duchowo zobaczę?

Muszę przyznać, że mi odbiło i wyjeżdżam już o 7.30 rano. Oznacza to, że parkrun sobie muszę odpuścić. No, ale takie życie. Co będę robił w Krakowie tak długo? To jest Kraków, a w tym mieście nie sposób się nudzić. Może wskoczę tu, a może tam i z kimś znajomym się spotkam? Zobaczymy. Do zobaczenia tuptająca ekipo.  Paru osobom, które trochę częściej u mnie bywają wiedzą, że lubię coś zrymować, coś przerobić więc i dzisiaj mnie wzięło:

Hej kto biegacz gwałtu, rety

Do Krakowa dzisiaj gna,

Takim hasłem tup podniety,

Trąba nasza metrom gra

Trąba nasza metrom gra

Wiem, że powinno być kilometrom gra, ale układ sylabowy by się posypał. Pytanie, kto zgadnie na jaką wielką muzę to leci i jak wielką pieśń sprofanowałem?


5
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
潔顏油
Gość

創新保濕科技,瞬間提升179保濕力

粉嫩
Gość

添加多種油脂與精華,締造細嫩緊緻而有光澤的肌膚,全身都可使用的精華油。

補臉
Gość

發展重點放在了由皮膚科醫生核心指導設計,結合頂尖瑞士工學科技的優異潔膚工具,提供安全、溫和又有效的潔顏體驗音波共震結合獨特毛刷結構,可溫和按摩肌膚,比手洗更有效鬆動毛孔與表皮層沉積的細微重金屬、頑垢和多餘皮脂,掃除難搞的黑頭粉刺。 </ P <產品規格 音波淨膚儀機身輕羽複合刷頭刷頭蓋充電器</ P

楊醫生
Gość

全「身」趨勢!LSD真空無痛技術,無需使用冷凍啫喱,比傳統激光脫毛更安全,更舒適,更快捷。腿部背部永久脫毛,只需15分鐘!最快激光脫毛科技 配以22x35mm 及 9x9mm 治療機頭,比其他品牌之24mm為大,覆蓋肌膚範圍更廣。 因而更能縮短療程時間及次數。專為亞洲皮膚而設 因應不同膚色設定不同能量,無論膚色較深或較白均適用 最舒適及最有效的激光脫毛體驗 (與755nm及1064nm作比較) 設真空脫毛技術 LUMENIS LightSheer® Desire 激光脫毛儀備有真空脫毛技術,令激光能量更集中聚焦,達至更快及更有效之療程效果。

~Maciek
Gość
~Maciek

He he Warszawianka, powodzenia