Do poznańskiego maratonu mamy jeszcze trochę czasu, ale już mentalnie można zacząć się do niego przygotowywać. No i oczywiście szukać optymalnego planu treningowego, który pozwoli nam pokonać ten jakby nie patrząc morderczy na wielu dystans, a nawet spróbować zrobić to w fajnym czasie. Dlatego analizujemy istniejące w sieci plany treningowe dopasowując je do własnych w tym zakresie możliwości. Jest też wielu chętnych, którzy z przyjemnością nam w osiągnięciu wymarzonego celu pomogą. Muszę przyznać, że dosyć ciekawą propozycję znalazłem na stronie runners-world.pl

Wystarczy 16 tygodni przygotowań pod opieką profesjonalnych trenerów, aby zaliczyć świetny start w maratonie. Chcesz się o tym przekonać? Weź udział w kolejnej edycji akcji Wyzwanie Runner’s World Maraton, podczas której pomożemy 50 biegaczom zbudować optymalną formę na 20. PKO Poznań Maraton. Zapisy ruszają już 26 kwietnia!

Wyzwanie Runner’s World to projekt, w ramach którego w ostatnich latach pomogliśmy już setkom biegaczy przygotować się do startów w półmaratonach i maratonach. Podczas Wyzwania RW Maraton 2019 pod okiem naszych trenerów 50 biegaczek i biegaczy przez blisko 4 miesiące pracować będzie nad tym, aby zaliczyć najlepszy wynik w życiu na dystansie 42,195 km, a punktem kulminacyjnym akcji będzie start 20 października w 20. PKO Poznań Maratonie.

Gwarantujemy indywidualne programy treningowe dla każdego oraz opiekę podczas całych przygotowań i samej imprezy. Jeśli skorzystasz z naszej propozycji, po 16 tygodniach treningów możesz pobiec maraton rekordowo szybko, niezależnie od tego, czy będzie to Twój debiut, czy dwudziesty start na tym dystansie.

Podejmij wyzwanie, wstąp do 50-osobowej drużyny Runner’s World, trenuj pod okiem naszych trenerów i jesienią pobiegnij po nową życiówkę w maratonie!

Kto może wziąć udział w Wyzwaniu Runner’s World Maraton 2019?

Wyzwanie Runner’s World Maraton 2019 może podjąć każdy, bez względu na płeć, wiek i staż biegowy. Jedyne warunki to ukończone 18 lat, aktualne orzeczenie lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych i chęć podjęcia wyzwania

Zgłoś swój udział w Wyzwaniu RW Maraton 2019, a dostaniesz od nas:

16-tygodniową opiekę trenera Runner’s World
indywidualny program treningowy
prawo startu w 20. PKO Poznań Maratonie bez żadnych opłat
wstęp do Strefy Runner’s World VIP na 20. PKO Poznań Maratonie (rejestracja, odbiór numerów startowych, szatnia, napoje, strefa relaksu: masaż)
techniczną koszulkę startową Saucony
rabat 30% na produkty marki Saucony w sklepie internetowym runnersclub.pl

Ile kosztuje udział w Wyzwaniu Runner’s World Maraton 2019?

Koszt uczestnictwa to jedyne 499 zł. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona – w akcji weźmie udział tylko 50 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń, a ich przyjmowanie rozpoczynamy w piątek, 26 kwietnia, o godz. 20.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego (zapisy rozpoczną się 26 kwietnia o godz. 20) prosimy zapoznać się z regulaminem Wyzwania RW 2019 Maraton.

Jak można podjąć Wyzwanie Runner’s World Maraton 2019?

Do Wyzwania RW Maraton 2019 zostanie zakwalifikowanych 50 pierwszych osób, które prawidłowo wypełnią formularz zgłoszeniowy, a następnie po zweryfikowaniu zgłoszenia w ciągu 3 dni dokonają przelewem płatności za udział w akcji. W przypadku, gdy ktoś z pierwszej pięćdziesiątki zrezygnuje z uczestnictwa w akcji jeszcze przed jej rozpoczęciem lub w określonym terminie nie dokona wpłaty pieniędzy, na jego miejsce zostanie przyjęta osoba z listy rezerwowej, stworzonej według kolejności zgłoszeń.”

Muszę przyznać że jestem ciekawy czy udało się 50 osobowa drużynę skompletować. Zapisy ruszyły miesiąc temu, jeżeli mówimy o 16 tygodniowym cyklu zacząć powinni pod koniec czerwca, czyli w sumie ekipa powinna już być skompletowana, a zapisy dalej trwają. Co ciekawe nie dojrzałem także listy osób zakwalifikowanych do programu, więc nawet nie wiadomo czy, a jeżeli tak to ile wolnych miejsc jeszcze mamy. Jak mam być szczery pomysł z jednej strony fajny, bo zarejestrują nas, opłacą start, dadzą koszulkę zapewnią opiekę treningową, zapewnią wstęp do strefy VIP, a to wszystko za tylko lub aż 499 PLN. Jestem bardzo ciekawy ile osób zdecyduje się na przystąpienie do tego projektu. Jest to bez wątpienia ciekawa propozycja. Z drugiej strony kwota nie jest mała, no ale wpisowe i sam pakiet organizatora coś ciągną. Zawsze może być jakieś ale i ktoś może o naciąganie posądzić. Z drugiej strony, jak ktoś ma fajny pomysł, wie jak to zrealizować i pomóc określonej grupie w osiągnięciu wymarzonego celu, to dlaczego ma to zrobić za darmo? Nikt z nas nie jest raczej altruistą i wszyscy musimy z czegoś żyć, albo sobie jakoś wspomagać w normalnym codziennym życiu. A jeżeli robimy to łącząc z pasją i poprawiając pasję innych, to ja tylko mogę napisać: róbcie tak dalej. Z pewnością chętni się znajdą.