Nowa edycja akcji: pomoc mierzona kilometrami

Dzisiaj rusza kolejna edycja akcji: pomoc mierzona kilometrami. Jak podaje strona tabelowo.pl Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami nosi hasło przewodnie „Każdy kilometr ma znaczenie”. Za każdym razem cel jest jednak ten sam – uzbierać jak najwięcej pieniędzy dla fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Dzięki tej inicjatywie, dotychczas pomoc otrzymało ponad 1400 podopiecznych – pieniądze zostały przeznaczone, m.in. na rehabilitację i zakup wózków inwalidzkich. Do tego przekazano również okrągły milion złotych na dofinansowanie budowy Kliniki Rehabilitacji przy Instytucie Matki i Dziecka w Łodzi.

Czy trzeba więcej argumentów, aby przekonać do przyłączenia się do akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami? Nie sądzę. Jak więc można pomóc? Wystarczy pobrać i zainstalować na smartfonie z Androidem lub iOS aplikację Endomondo, a następnie ją uruchomić, dołączyć do rywalizacji o nazwie „Pomoc Mierzona Kilometrami” i po prostu wyjść z domu. Rodzaj aktywności nie ma żadnego znaczenia, liczy się po prostu ruch.

Akcja podzielona będzie na 7 etapów – w każdym z nich przed uczestnikami zostanie postawione „kilometrowe zadanie”. Wyniki poszczególnych etapów na koniec będą zsumowane i zamienione na pieniądze. Im więcej kilometrów zrobią wszyscy uczestnicy, tym więcej pieniędzy trafi do podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Więcej szczegółów na https://kilometrami.pl/ 

Muszę przyznać, że zgłosiłem się, chociaż będzie pewien drobny problem. Otóż nie używam, nie lubię i nie korzystam z endomondo. Wiem, ze dla większość z nas w tym momencie jest to szok i niedowierzanie, gdyż jak można, to niemożliwe, bo w końcu cały urok biegania sprowadza się do tego, by móc wrzucić swoje statystyki na fejsa, ale ja taki już jestem, że zawsze biegam własnymi drogami.  W każdym razie jestem za akcją i jak mogę będę ja wspierał, ale czy będę się potrafił przemóc do endomondo, to już zupełnie inna bajka. Natomiast dla wszystkich, którzy lubią endomondo i nie potrafią sobie bez niego wyobrazić treningu, to jest wyjątkowa gratka. Nie dość, że Wasza ulubiona biegowa forma, to jeszcze  dająca coś innym. A to już jest bezcenne. 

0 0 vote
Article Rating

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments