Wpadający łatwo w ucho kawałek Shake If Off amerykańskiej piosenkarki Taylor Swift szybko stał się przebojem, a video-clip w ciągu miesiąca od premiery zgromadził już ponad 99 milionów wyświetleń na YouTube… i podobnie jak piosenka Call Me Maybe dwa lata temu stał się inspiracją do licznych parodii i lipdub’ów. Najpierw hitem wirusowym stał się uroczy duet pt. Daddy/Daughter Dance to Shake It Off – Tata i jego mała córeczka – który w 3 tygodnie od publikacji na YouTube ma już ponad 6 milionów wyświetleń na koncie!

Ale to jeszcze nie koniec sukcesów utworu Shake It Off, bo właśnie karierę viralową zaczyna robić inny lipdub – tym razem w wykonaniu chłopaków ze studenckiego bractwa Delta Sigma Phi na Transylvania University w stanie Kentucky.

Trzeba przyznać, że panowie bardzo się postarali i zaaranżowali ciekawy układ choreograficzny na terenie swojego akademika – ich filmik pt. „Shake It Off” Lip Dub – Delta Sigma Phi – Beta Mu pojawił się w sieci nieco ponad tydzień temu i do dziś zgromadził już ponad 2.6 milionów wyświetleń na YouTube oraz 93 tysiące share’ów na Facebooku.